ثبت نام/ورود

Qazvinkharid.comچگونه خرید کنیم؟

خرید کردن از فروشگاه اینترنتی قزوین خرید بسیار کار ساده و آسانی است.

برای خرید تلفنی ابتدا شماره  ۵۱ ۳۳ ۵۵ ۳۳ (۰۲۸)  را شماره گیری کرده و بعد سفارش و اطلاعات خود را توسط پاسخگوی تلفنی ثبت می کنید و هزینه سفارش را در هنگام تحویل دم منزل خود پرداخت می نمایید.


در خرید اینترنتی که بعضا با تخفیف های بیشتری همراه است به روش زیر عمل می کنیم:

ابتدا وارد بخش های مختلف محصولات شده و کالاهای مورد نظر خود را انتخاب می نمایید - باتوجه به گسترده بودن طیف محصولات و احتمال پیدا نکردن محصول مورد نظرتان در دسته بندی های موجود می توانید از کادر جستجو که در بالای سایت قرار دارد استفاده کنید تا از وجود و یا عدم وجود کالای مورد نظرتان در فروشگاه اطمینان حاصل نمایید-.


در مرحله دوم، بعد از اضافه شدن تمام کالاهای مورد نظر خود به سبد خرید، گزینه اتمام خرید را انتخاب کرده و وارد صفحه تسویه حساب می شوید.


در این مرحله اگر از قبل عضو فروشگاه بوده اید با وارد کردن نام کاربری (آدرس ایمیل) و رمز عبور وارد حساب کاربری خود شده و ادامه مراحل تسویه حساب را انجام می دهید ولی اگر تا کنون عضو فروشگاه نشدید با انتخاب گزینه ثبت نام، به صفحه ثبت نام وارد شده و با پرکردن مشخصات خود (که البته اصلا زمان زیادی را از شما نخواهد گرفت) عضویت خود را در سایت فروشگاه قزوین خرید ثبت کرده و به ادامه مراحل تسویه حساب می پردازید.


تقریبا کار ثبت خرید شما رو به پایان است؛ نکته مهم در مراحل بعد، بخش توضیحات بوده که شما می توانید در صورت نیاز نکات لازم خود را در خصوص محصولات خریداری شده، رعایت موارد خاص در ارسال سفارش و حتی زمان ارسال سفارش (برای مواقعی که شما در هنگام ثبت سفارش در منزل نیستید) و یا هر نکته دیگر مورد نظر خود را در این بخش یادداشت نمایید.


در آخرین مرحله پس از رویت دوباره جزئیات سفارش خود، درگاه بانک دلخواه خود را انتخاب و هزینه سفارش خود را واریز نموده و به راحتی خرید شما ثبت می شود.


پس از ثبت خرید، پیامکی به نشانه خرید موفق شما از سامانه اختصاصی فروشگاه قزوین خرید به تلفن همراه تان ارسال می شود (البته اگر پیامک های تبلیغاتی تلفن همراه خود را مسدود نکرده باشید).


در تمام این مراحل پشتیبان تلگرامی فروشگاه و شماره همراه پشتیبانی که در قسمت ارتباط با ما وجود دارد آماده پاسخگویی به سوالات و یا مشکلات احتمالی در روند ثبت سفارش شما می باشد.از اعتماد شما متشکریم